ПіснеЗнайка: музичні навчальні відеопосібники для комфортного навчання

2021-07-21 14:50 141 170 грн
Все для школьников ПіснеЗнайка: музичні навчальні відеопосібники для комфортного навчання

Світова інновація. Музичні навчальні відеопосібники «Всесвіт», «Чарівний світ чисел» (серії музикотерапевтична педагогіка «ПіснеЗнайка») для легкого і швидкого засвоєння знань дітей дошкільного і молодшого шкільного віку:

- таблиці множення і ділення чисел,

- таблиці додавання і віднімання чисел,

- додавання чисел з переходом через десяток,

- навколишній світ,

- читання,

- українська мова,

- корекція проявів дислексії, дисграфії, дискалькулії.

Комфортна підготовка до школи.

Одночасне навчання і оздоровлення дітей.

Розвиток уваги, пам'яті, мислення, мовлення.

Усі посібники мають відповідні Грифи МОНУ, створені, відповідно до патенту на винахід, в рамках медико-педагогічного проекту «Гармонія інтелекту та здоров’я», затвердженого Наказами МОНУ від 10.11.2008 р. №1028 та від 18.08.2017 р. №1198.

На період карантину ціни знижено на 50,0 грн. на кожен посібник.

Докладніше на сайті «гармонізуюча-освіта. оrg»

«Всесвіт» 2 ДВД. 8 музичних фільмів, створених на основі оригінальних навчальних пісень про природу; музичні відеоуроки з вивчення алфавіту, засвоєння звуко-буквеного співвідношення; музичні відеоуроки з вивчення читання цілими словами, засвоєння української мови, профілактики і корекції дислексії, дисграфії – 210,0 грн.

«Чарівний світ чисел» 2 ДВД (1 клас). Відеоуроки, створені на основі оригінальних навчальних пісень по вивченню й контролю знань із математики: нумерація чисел першого десятка, додавання і віднімання чисел у межах 10, додавання чисел з переходом через 10, тексти навчальних пісень, відеометодологія навчання на уроках математики у першому класі, завдання для контролю знань та розвитку уваги, пам’яті, мислення учнів – 170,0 грн.

«Чарівний світ чисел» 2 ДВД (2 клас). Музичні навчальні фільми для засвоєння таблиць множення і ділення, додавання чисел з переходом через десяток, контролю знань). Музичний навчальний матеріал по темах «Множення чисел», «Ділення чисел» представлено у 3-х розділах: «Навчальні пісні», «Контроль знань», «Згадай пісню». Для систематизації знань записані у віршах розділи «Таблиця множення», «Таблиця ділення» – 205,0 грн.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить объявление
Реклама
Реклама

Опрос

Кто лучший Президент Украины?

ГолосоватьРезультатыАрхив