Пральна машина з вертикальним завантаженням LTX7C373E

2024-07-10 14:29 112 33,499 грн
Стиральные машины Пральна машина з вертикальним завантаженням LTX7C373E

Технологія ProSteam в пральних машинах з вертикальним завантаженням AEG серії 7000, — які відрізняються компактним дизайном, — використовує функцію пари для зменшення складок та освіження одягу. Бездоганний результат без зайвих зусиль, щодня.

Технологія ProSteam дозволяє доповнити прання обробкою парою для зменшення складок або використовувати окрему парову програму для освіження одягу — забезпечуючи бездоганний результат без зайвих зусиль, щодня.

З технологією ProSense кожне завантаження зважується для адаптації кожного циклу, — регулюючи мінімальний час, необхідний для повного очищення. Зниження зносу та захист кольорів вашого класичного одягу.

Функція SoftPlus забезпечує досягнення пом'якшувачем кожного волокна, коли він потрапляє в барабан, одяг стає ще м'якшим, шовковистішим та гладкішим, ніж будь-коли, при цьому волокна захищені, що продовжує життя кожного предмету одягу.

Кришка з кнопкою та м'які внутрішні дверцята барабану системи Soft Opening дозволяють завантажувати та розвантажувати білизну легше й безпечніше, ніж будь-коли. Все доступно зверху.

Енергозберігаючий двигун ÖKOInverter пропонує найвищу ефективність та надійність, а також забезпечує відмінну продуктивність, яку програму ви б не обрали.

Повне завантаження (кг):7

Макс. швидкість віджиму (об/хв):1300

Дизайн:C Level

ProSteam

ProSense

Soft Opening

Доставка "Нова Пошта"Безкоштовно

➤ Акційна пропозиція. Безкоштовна доставка до будь-якого відділення "Нової Пошти" по всій території України!

Кур'єром по КиєвуБезкоштовно

➤ Доставка по Києву і передмістю до квартири здійснюється власною службою доставки БЕЗКОШТОВНО (при замовленні товару на суму від 3000 грн).

Гарантія:

Офіційна гарантія від виробника. Гарантійний термін складає 12 місяців з моменту продажу виробу. На пилососи гарантійний термін складає 24 місяці з дати продажу виробу.

Коментарі (0)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
Додати оголошення
Реклама
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів